O společnosti

Chemontáž, s. r. o.

 

Výroba a montáž ocelových konstrukcí v praxi.

Jsme firma, která poskytuje tuzemským i zahraničním klientům komplexní služby při výstavbě, modernizaci a rekonstrukci průmyslových závodů, provozů, nebo jednotlivých výrobních jednotek v odvětvích chemického, potravinářského a petrochemického průmyslu, včetně vyšších dodavatelských funkcí.

Společnost je registrována od prosince roku 1991 a podnikání je zaměřeno hlavně na montáže a rekonstrukce investičních celků, montáž technologických zařízení, dodávku a montáž potrubí, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výrobu, opravy a montáž netlakových a tlakových nádob, repase, demontáže a likvidaci strojírenských dílů k dalšímu použití i do šrotu.

 

Disponujeme zkušeným týmem technických pracovníků využívajících nejmodernější technologie.

Máme vlastní opravárenské dílny a sklady, halu na výrobu ocelových konstrukcí, různých aparátů, včetně předvýroby potrubí. Jelikož se téměř vždy jedná o speciální zakázky ať už v strojírenských, chemických, nebo potravinářských oborech, je při realizaci kladen hlavní důraz na kvalitu a přísné dodržování technologických postupů. Snažíme se o individiuální přístup ke každému zákazníkovi a naším cílem je jeho maximální spokojenost.

 

Firma je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 1225.


 

Přehled čerpání finančních prostředků z dotačních programů: