Montáž a rekonstrukce investičních celků

Provádíme montáže a rekonstrukce investičních celků včetně dodávek potrubních dílů a zařízení. Hlavní oblastí montážních, demontážních a rekonstrukčních prací je potravinářský, chemický a petrochemický průmysl. Vzhledem ke specializaci jednotlivých zakázek, je při realizaci kladen hlavní důraz na kvalitu a přísné dodržování technologických postupů.

 

Využijte našich prvotřídních služeb

 

Díky dlouholetým zkušenostem s montážemi a rekonstrukcemi investičních celků, využíváním nejmodernějších technologií a profesionálním týmem technických pracovníků vám můžeme nabídnout prvotřídní služby.

Používáme předepsané materiály zaručující požadované vlastnosti. Jsme flexibilní, sledujeme nejnovější trendy v oboru a rychle se jim přizpůsobujeme. Staňte se našimi zákazníky i vy. Kontaktujte nás!

Zabýváme se montáží a rekonstrukcí investičních celků.

 

Rafinérie jedlých olejů PREOL FOOD

Zákazník: PENTO, spol. s r.o. Akce: Preol, a.s. Lovosice - Rafinérie jedlých olejů   Montáž zařízení Montáž potrubních rozvodů vč. armatur tř.17, tř. 11 a 12 včetně nátěrů Zkoušky, předání díla objednateli. Termín realizace: 09/2014 – 08/2015

  • Rafinérie jedlých olejů PREOL FOOD

Adsorbér OP

květen - září 2015   Montáž technologického zařízení na pozici Dodávka a montáž potrubních rozvodů Dodávka a montáž izolací Dodávka a montáž vzduchotechniky Dodávka a montáž části elektro a SŘTP    

  • Adsorbér OP